Umów się na telefon
  FOTOWOLTAIKA


  Bądź EKO – generuj prąd ze słońca


   

  DLA DOMU


  Dla każdego właściciela domu koszty związane energią elektryczną to znaczący wydatek, a zastosowanie ogniw fotowoltaiczych do produkcji energii elektrycznej jest idealnym rozwiązaniem, aby uniezależnić się od rosnących cen prądu.

  Każdorazowo wyceniamy inwestycję indywidualnie, sprawdzamy najpierw zapotrzebowanie energetyczne, warunki montażowe, rodzaj poszycia dachowego, nasłonecznienie i zacienienia oraz możliwości finansowe Klienta. Posiadając te informacje dobieramy najlepsze możliwe rozwiązanie i podzespoły, z których będzie składała się instalacja.

   

   

  DOFINANSOWANIA


  Instalacja fotowoltaiczna to niższe rachunki za prąd i duża oszczędność. Inwestycję można sfinansować ze środków własnych, ale też można starać się o pomoc finansową w postaci kredytu, leasingu, pożyczki lub dotacji.

  Klienci prowadzący działalaność gospoadarczą mogą ubiegać się o kredyt lub leasing w banku, a w naszym zespole znajdują się również profesjonalni konsultanci specjalizujący się w pożyczkach udzialnych przez Wojewódzkie Oddziały Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  Klienci indywidualni mogą skorzystać z oferty dofinansowań w programie „Mój Prąd” lub kredytu bankowego oraz od 2020 roku odliczyć instalację od podatku korzystając z tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

  DLA BIZNESU


  Dla każdego Klienta biznesowego wyceniamy inwestycję indywidualnie, sprawdzamy najpierw zapotrzebowanie energetyczne firmy, warunki montażowe, rodzaj poszycia dachowego, nasłonecznienie i zacienienia oraz możliwości finansowe Klienta. Posiadając te informacje dobieramy najlepsze możliwe rozwiazanie i podzespoły, z których będzie składała się instalacja.

  Dla przedsiębiorców rachunki za prąd są często bardzo znaczącym kosztem działalności, w związku z tym coraz więcej firm decyduje się na inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne i posiada własne elektrownie produkujące prąd.

  SOLTRA CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  UL. K. B. KOMINKA 9
  59-220 Legnica
  NIP: 6912542780
  REGON: 383179947
  KRS: 0000783186

   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 

  Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.