Umów się na telefon
FOTOWOLTAIKA


Bądź EKO – generuj prąd ze słońca


 

DLA DOMU


Dla każdego właściciela domu koszty związane energią elektryczną to znaczący wydatek, a zastosowanie ogniw fotowoltaiczych do produkcji energii elektrycznej jest idealnym rozwiązaniem, aby uniezależnić się od rosnących cen prądu.

Każdorazowo wyceniamy inwestycję indywidualnie, sprawdzamy najpierw zapotrzebowanie energetyczne, warunki montażowe, rodzaj poszycia dachowego, nasłonecznienie i zacienienia oraz możliwości finansowe Klienta. Posiadając te informacje dobieramy najlepsze możliwe rozwiązanie i podzespoły, z których będzie składała się instalacja.

 

 

DOFINANSOWANIA


Instalacja fotowoltaiczna to niższe rachunki za prąd i duża oszczędność. Inwestycję można sfinansować ze środków własnych, ale też można starać się o pomoc finansową w postaci kredytu, leasingu, pożyczki lub dotacji.

Klienci prowadzący działalaność gospoadarczą mogą ubiegać się o kredyt lub leasing w banku, a w naszym zespole znajdują się również profesjonalni konsultanci specjalizujący się w pożyczkach udzialnych przez Wojewódzkie Oddziały Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z oferty dofinansowań w programie „Mój Prąd” lub kredytu bankowego oraz od 2020 roku odliczyć instalację od podatku korzystając z tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

DLA BIZNESU


Dla każdego Klienta biznesowego wyceniamy inwestycję indywidualnie, sprawdzamy najpierw zapotrzebowanie energetyczne firmy, warunki montażowe, rodzaj poszycia dachowego, nasłonecznienie i zacienienia oraz możliwości finansowe Klienta. Posiadając te informacje dobieramy najlepsze możliwe rozwiazanie i podzespoły, z których będzie składała się instalacja.

Dla przedsiębiorców rachunki za prąd są często bardzo znaczącym kosztem działalności, w związku z tym coraz więcej firm decyduje się na inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne i posiada własne elektrownie produkujące prąd.

SOLTRA CONSTRUCTION Sp. z o.o.
UL. K. B. KOMINKA 9
59-220 Legnica
NIP: 6912542780
REGON: 383179947
KRS: 0000783186

 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 

Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.