Umów się na telefon
  Generalne wykonawstwo


  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH

  „Zaprojektuj i wybuduj”

   

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji inwestycji w sektorze budownictwa komercyjnego, przemysłowego i użyteczności publicznej.

  Projektujemy obiekty, które są dopasowane do oczekiwań inwestora. Uwzględniamy lokalne wymagania i indywidualne potrzeby inwestorów. Z najwyższą starannością dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe. Dbamy o bezpieczeństwo i estetykę obiektów.

  Nasza oferta obejmuje realizację obiektów w zakresie wykonania stanu surowego zamkniętego ( konstrukcje stalowe, żelbetowe i monolityczne), przez Generalne Wykonawstwo, lub realizację inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

   

  Wykonujemy obiekty oparte na konstrukcjach stalowych lub żelbetowych, m.in.:

  OBIEKTY PRODUKCYJNE


  Realizacja hal produkcyjnych dla różnorodnych gałęzi gospodarki. Nie określamy granicznych parametrów hali – nasze obiekty są każdorazowo dostosowane optymalnie do działalności
  i potrzeb Klienta, uwzględniając stan obecny oraz dalsze możliwości rozwoju. Projektujemy i dostarczamy hale produkcyjne oraz produkcyjno-biurowe.

   

  OBIEKTY MAGAZYNOWE


  Zaprojektowana przez nas konstrukcja obiektu pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnie hali magazynowej – przy zachowaniu warunków zabudowy, mając na uwadze miejscowy plan zagospodarowania terenu. W celu optymalnego rozkładu zapewnienia maksymalnej ilości miejsc składowanych towarów.

  OBIEKTY PRODUKCYJNO – MAGAZYNOWE


  Realizujemy również w hale produkcyjno-magazynowe, indywidualnie dostosowane do specyfiki działalności i potrzeb naszych Klientów. Elastycznie podchodzimy do każdego projektu. Projektujemy i dostarczamy hale stalowe oraz żelbetowe.

  OBIEKTY BIUROWE


  Zapewniamy całościową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego. Gwarantujemy optymalne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne oraz techniczne. Zapewniamy indywidualny projekt dla każdego obiektu.

  CENTRA HANDLOWE


  Sklepy wielkopowierzchniowe charakteryzują się zróżnicowaną konstrukcją dachu i ścian w związku z koniecznością podwieszania urządzeń wentylacyjnych, elektrycznych itp. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który zrealizuje skomplikowaną konstrukcję obiektów handlowych, przy zachowaniu ściśle określonych warunków bezpieczeństwa obiektów użytku publicznego.

  OBIEKTY SERWISOWE / SALONY POJAZDÓW


  Nasze bogate doświadczenie w branży pozwala bezproblemowo przeprowadzić powierzone zadanie zaprojektowania i wybudowania obiektów o tej specyfice.

   
   

   OBIEKTY REKREACYJNE


  Możemy wybudować hale rekreacyjne, sportowe, atrakcyjne miejsca rozrywki i spotkań.

  PROJEKTY INDYWIDUALNE


  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nie pracujemy na gotowych szablonach, tylko wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta i realizujemy najbardziej wymagające konstrukcje. Potrzebujesz nietypowego obiektu?
  Skontaktuj się z nami, zaprojektujemy i zbudujemy go dla Ciebie.

   

  SOLTRA CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  UL. Łukasińskiego 4G/L2
  59-220 Legnica
  NIP: 6912542780
  REGON: 383179947
  KRS: 0000783186

   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 

  Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.