Umów się na telefon
  Historia

      Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą deweloperską działającą na obszarze Dolnego Śląska, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r. świadcząc usługi generalnego wykonawcy w sektorze budowlano-inwestycyjnym. Od roku 2013 funkcjonujemy w formie spółki kapitałowej i swoją działalność koncentrujemy w branży deweloperskiej.

     „Budować z Pasją” – to nasza dewiza w pełni odzwierciedlająca zaangażowanie, wytrwałość i radość, które wkładamy w naszą pracę na każdym jej etapie. 11 letnie doświadczenie, poparte sukcesami, w realizacji projektów inwestycyjno-budowlanych, dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, pozwoliło nam poznać wymagania klientów. Zdobyte doświadczenie pragniemy wykorzystać w budowaniu pozycji wiodącego dewelopera specjalizującego się w budownictwie mieszkaniowym, oddającego do Państwa dyspozycji lokale mieszkalne najwyższej jakości, precyzyjnie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, wygodne, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Chcemy aby kupno nowego, wymarzonego mieszkania było proste, a Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

   

   

  Prezes zarządu Soltra Sp. z o.o.

   

   

   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 

  Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.