Umów się na telefon
Osiedle Nowe Piekary – ETAP II

Osiedle Nowe Piekary etap II to inwestycja, która spełni oczekiwania osób marzących o zamieszkaniu w zacisznej okolicy z jednoczesnym dostępem do infrastruktury miejskiej. To obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się części miasta, w jej pobliżu znajdują się centrum handlowe, szkoły i ośrodki opieki medycznej.
Inwestycja będzie posiadła 40 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39,94 m2 do 78,70 m2, które będą znajdowały się na 5 kondygnacjach. Mieszkania wykonane z dbałością o każdy detal zapewnią komfort i wygodę swoim przyszłym właścicielom. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz korzystając z fachowej porady indywidualnego doradcy w kwestii projektu wymarzonego wnętrza. Do każdego mieszkania przynależeć będzie przestronny balkon lub loggia, w budynku zaś zostały przewidziane garaże podziemne, a klatki schodowe zostaną wyposażone w windy.

 

Więcej informacji na stronie:

 

www.NowePiekary.pl

 

Powyższa oferta zawarta na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 

Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.