Umów się na telefon
  Aranżacja i wykończenia wnętrz


  STUDIO SOLTRA DESIGN wraz z Państwem, zaplanujemy atrakcyjne aranżacje wnętrza Waszego mieszkania w miłej atmosferze, przy wsparciu projektanta wnętrz.

  Również wspólnie w oparciu o stałą współpracę z zaufanymi dostawcami w ramach ustalonego budżetu, dokonujemy doboru materiałów wykończeniowych, a następnie określamy harmonogram postępu prac, by w zaplanowanym terminie oddać Wam klucze do gotowego mieszkania.

  To możliwe!

  Wspólnie sprostamy nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

  INDYWIDUALNOŚĆ TERMINOWOŚĆ JAKOŚĆ BEZPROBLEMOWOŚĆ
  Masz swoje własne marzenia i potrzeby, oczekujesz dostosowania się ekipy wykonawczej do Twoich wymogów? Nie ma dwóch jednakowych osób, jak również projektów, dlatego każdy jest wyceniany i przeprowadzany w unikatowy, najbardziej optymalny i komfortowy dla Ciebie sposób. Staramy się nadążać za upodobaniami i oczekiwaniami naszych klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście to wszystkich osób, które nam zaufały podejmując współpracę.

  Brakuje Ci czasu w ciągle pędzącym życiu, planujesz wszystko z wyprzedzeniem i oczekujesz terminowości? Racja, terminy to także dla nas rzecz święta. Staramy się realizować wszelkie nasze działania tak, aby nasi klienci mogli w porę cieszyć się ze swojego nowego mieszkania.

  Nam można zaufać!

  Cenisz sobie wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen? W naszej firmie zatrudniamy i współpracujemy tylko z doświadczonymi i sumiennymi pracownikami oraz korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i materiałów. Efektem końcowym jest najwyższa jakość wykonanego zlecenia jaka jest możliwa do uzyskania przy określonych zasobach finansowych. Doceniasz komfort? Nie chcesz przechodzić niepotrzebnych i stresujących rozmów z różnymi firmami i ekipami? U nas masz jasne zasady współpracy bez ukrytych haczyków. Po odebraniu kluczy odpowiedzialność za realizację inwestycji jest przenoszona na nas. Każde zlecenie opiera się o sprawdzone umowy wykonawcze, zawierające klauzule udzielanych rękojmi.

  STUDIO SOLTRA DESIGN jest gwarantem kompleksowej oferty. Każdy Klient jest dla nas niepowtarzalny. Każdy z Was ma zabezpieczone z naszej strony indywidualne warunki realizacji; w tym wspólnie opracowaną niepowtarzalną aranżację wykończenia mieszkania, nadzór nad założonym budżetem i terminem zakończenia. Wspólnie będziemy pilnowali by nic nam nie umknęło, a założone terminy i plany finansowe nie przekroczyły założonego celu.

  By sprostać stawianym wyzwaniom STUDIO SOLTRA DESIGN opracowało następujące etapy postępu działań:

  STUDIO SOLTRA DESIGN  umówi Was na pierwsze darmowe spotkanie w swoim showroomie z projektantem wnętrz, gdzie będziemy mieli możliwość porozmawiać o Waszych planach wizualizacji mieszkania. Na tym etapie będziemy mieli możliwość zaprezentować Państwa marzenia przed Projektantem. Na tym etapie, również wstępnie, możemy dokonać doboru palety materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

  Po wstępnym ustaleniu założeń aranżacji podpisujemy umowę aranżacyjną i rozpoczyna się proces aranżacji mieszkania. W przypadku, gdy zostaniesz z nami i podpiszesz umowę wykonawczą, koszt umowy aranżacyjnej STUDIO SOLTRA DESIGN (nazwa z logo) w pełni odliczy od kwoty końcowej remontu.

  Na tym etapie określony jest również koszt inwestycji, który wspólnie zestawiamy z zaplanowanym budżetem Klienta.

  Jeżeli „marzenia” zawarte w projekcie aranżacji przekraczają Wasze finansowe możliwości, STUDIO SOLTRA DESIGN (nazwa z logo) może pośredniczyć we  wsparciu finasowania ze środków oferowanych przez projekty finansowe SOLTRA S.A.

  Po zatwierdzeniu wstępnego projektu aranżacji, dokonamy wspólnie lecz pod nadzorem Projektanta, doboru materiałów wykończeniowych. Jako, że STUDIO SOLTRA DESIGN (nazwa z logo) współpracuje ze specjalistycznymi i dedykowanymi do wyposażenia wnętrz dostawcami, dokonywane wybory materiałów odbędą się wyłącznie pomiędzy materiałami o wysokiej jakości.

  Szanowni Państwo, mając do dyspozycji wielowariantowość naszych pakietów, rozbudowanych o szeroki asortyment, dedykowanych dla poszczególnych wariantów materiałów i urządzeń, odważymy się twierdzić, że trafimy w każdy, nawet bardzo selektywny gust i w zaplanowany budżet Naszego Przyszłego Klienta -> czyli Wasz.

  STUDIO SOLTRA DESIGN (nazwa z logo) przywiązuje dużą uwagę do dobrze wykonanej usługi, dlatego też wprowadza wielowątkowy proces działań, w którym na każdym etapie jest możliwość weryfikacji planów oraz ich ewentualnych poprawek. Jest to bardzo istotne dla naszego głównego Odbiorcy. Po wyborze właściwego wariantu wyposażenia i odpowiedzialnym doborze materiałów, ponownie sprawdzana jest aranżacja przez projektanta i weryfikowana jest posiadana dokumentacja ze stanem faktycznym na terenie obiektu oraz poddawana jest rzeczowej ocenie zespołowi wykonawczemu, w celu uniknięcia ewentualnych kolizji technicznych na etapie prac budowlanych.

  Po pozytywnej ocenie wszystkich elementów projektu, ponownie wyliczana jest ostateczna wartość dla kompleksowej usługi i poddawana jest do akceptacji dla Klienta. Na tym etapie określane są również warunki gwarancji na poszczególne składowe prac.

  Wszystkie te składniki zawarte są w umowie sprzedaży usługi, która zostaje przekazana Klientowi do podpisu.

  Mamy to. Wszelkie trudności projektowe za nami. Możemy przystąpić do tych najprzyjemniejszej czynności -> wdrażania marzeń z papieru na nasze mieszkanie.

  Jest to pierwszy etap umowy wykonawczej.

  W umowie aranżacyjno-wykonawczej, jaką zawieramy na tę okoliczność, zapisany jest termin przygotowania i oddania ostatecznego projektu wykonawczego. W zależności od złożoności aranżacji, Projektant z reguły do 14 dni przedstawia ostateczny projekt aranżacji wraz z dokumentacją wykonawczą. Na tym etapie z reguły trudno nanieść dodatkowe ewentualne poprawki, ale … czego nie robi się dla Klienta😉

  Po wniesieniu wskazanych uwag pracownicy wykonawczy będą mogli wchodzić na inwestycję by zacząć realizować Państwa marzenia.

  Do prac mogą przystąpić prawdziwi fachowcy -> artyści w swoich profesjach.

  Muszą oni przygotować i ściany i podłogi, by później układane elementy wykończeniowe leżały „jak ulał’. Czynności są wykonywane zgodnie z charakterem zakupionego pakietu i realizowane zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  Z reguły prace na mieszkaniu potrwają maksymalnie do dwunastu tygodni, jednak zależne jest to od wyboru pakietu aranżacji, od czasu poświęconego na wszelkie technologicznie zasadne procesy przygotowawcze oraz od złożoności montażu wybranego wyposażenia. Mając na uwadze sprawne przeprowadzenie prac wykończeniowych, nasi koordynatorzy na bieżąco będą dokonywać weryfikacji postępu prac i ich jakości.

  Etap prac kończących prace adaptacyjno- wykończeniowe swój finał znajduje po licznych, na bieżąco przeprowadzanych kontrolach wykonania poszczególnych prac. Na bieżąco są również usuwane ewentualne zanieczyszczenia budowlane.

  Po zamknięciu wszystkich prac wykończeniowych i po zamontowaniu ostatniego wymaganego urządzenia przeprowadzona jest gruntowna kontrola jakości wykonania wszystkich prac. Robiona jest również dokumentacja zdjęciowa powykonawcza, która stanowi załącznik do protokołu zakończenia prac i przekazania mieszkania.

  Po zakończeniu czynności formalnych, do mieszkania wpuszczana jest ekipa sprzątająca, która dopieszcza mieszkanie tak abyś mógł się cieszyć pełnym komfortem gotowego mieszkania.


  KONTAKT:

  e-mail: studio@soltra.pl

   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 

  Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.