Umów się na telefon
Finansowanie

KREDYT DLA CIEBIE 

 

SOLTRA Sp. z o.o. współpracuje z doradcami finansowymi oraz z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych. Wszyscy Klienci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków.

Czy znalazłeś już idealne mieszkanie dla siebie? Zrealizuj swoje marzenia! Z niezależnym doradcą finansowym dostaniesz najlepszy kredyt!

Niezależni doradcy pomogą zaoszczędzić Twój czas, a współpraca z nimi to komfort i wygoda. Dzięki naszym zaufanym partnerom otrzymasz kompleksowe i rzetelne wsparcie, a proces finalizacji zakupu mieszkania przebiegnie skutecznie i sprawnie. Polecani przez nas doradcy to gwarancja fachowej pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.

 

Skorzystanie z usług doradców to:

  • Pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego – na specjalnie dla Ciebie wynegocjowanych warunkach – korzystniejszych, niż standardowo oferowane.
  • Gwarancja łatwego uzyskania kredytu hipotecznego osobom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia oraz prowadzącym własną działalność gospodarczą.
  • Wygoda i największa oszczędność czasu i energii.
  • Oferta kredytowa dostosowana do Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych ekspertów kredytowych:

Łukasz Jurkowski

Doradca finansowy

Sebastian Domaniecki

Doradca finansowy

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 510 510 032 – ustalimy dogodny termin spotkania

 


 WSPÓŁPRACUJEMY Z: 

 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 

Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.